РЕПУБЛИКА СРБИЈА
АУТОНОМНА ПОКРАЈИНА ВОЈВОДИНА
ОПШТИНА ИРИГ
Председник
Број:01-610-5/2016
Дана: 29.06.2016.године
И Р И Г
На основу члана 70. Статута Општине Ириг („Службени лист oпштина Срема“ бр. 13/14, 30/14 и 09/2015), председник Општине Ириг, на предлог Основне школе ,,Доситеј Обрадовић,, Ириг, Основне школе,,Милица Стојадиновић Српкиња,, Врдник, Музичке школе,,Теодор Тоша Андрејевић,, Рума, одељење у Иригу и Средње стручне школе ,,Борислав Михајловић Михиз,, Ириг, доноси
ОДЛУКУ
О НАГРАЂИВАЊУ УЧЕНИКА ЗА ОСТВАРЕНЕ РЕЗУЛТАТЕ У ШКОЛСКОЈ 2015/2016.години
ЗА ОСТВАРЕНЕ РЕЗУЛТАТЕ У ШКОЛСКОЈ 2015/2016. години на окружним, покрајинским и републичким такмичењима у наставним дисциплинама, у области музике, као и осмогодишњем школовању и средњој школи:
I НАГРАЂУЈУ СЕ НОВЧАНИМ НАГРАДАМА од по 12.000,00 динара и књигама
УЧЕНИЦИ ГЕНЕРАЦИЈЕ и то :
- СУБОТИЋ АНТОНИЈЕ, ученик ОШ,,Доситеј Обрадовић,, из Ирига
- ИВИЋ РЕНАТА, ученица ОШ,,Милица Стојадиновић Српкиња,, из Врдника
I-1. НАГРАЂУЈЕ СЕ НОВЧАНОМ НАГРАДОМ од 15.000,00 динара и књигом УЧЕНИК ГЕНЕРАЦИЈЕ ССШ“Борислав Михајловић Михиз“
- КАТИЋ АНА, ССШ“Борислав Михајловић Михиз“, смер туристички техничар
II. НАГРАЂУЈУ СЕ НОВЧАНИМ НАГРАДАМА од по 8.000,00 динара и књигама ученици осмих разреда, који су добитници дипломе ,,ВУК СТЕФАНОВИЋ КАРАЏИЋ,,
- ЛУКИЋ УНА ,ученица VIII/1 ОШ,,Доситеј Обрадовић,, из Нерадина
- ПАШИЋ ИСИДОРА, ученицаVIII/1 ОШ,,Доситеј Обрадовић,, из Ирига
- СУБОТИЋ ИРИНА, ученицаVIII/1 ОШ,,Доситеј Обрадовић,, из Ирига
- СУБОТИЋ АНТОНИЈЕ, ученикVIII/1 ОШ,,Доситеј Обрадовић,, из Ирига
- КРСТИЋ ЛУКА, ученик VIII/2 ОШ,,Доситеј Обрадовић,, из Ирига
- ИВИЋ РЕНАТА,ученица VIII/2 ОШ,,Милица Стојадиновић Српкиња,,из Врдника
III. НАГРАЂУЈУ СЕ НОВЧАНИМ НАГРАДАМА од по 5.000,00 динара најбољи ученици четвртог разреда ССШ,,Борислав Михајловић Михиз,,Ириг за постигнут одличан успех 5,00 и примерно владање
- ПАП АЛБЕРТ,ученик четвртог разреда ССШ,,Борислав Михајловић Михиз, Ириг, смер Виноградар-винар-оглед
- КАТИЋ АНА, ученица четвртог разреда ССШ,,Борислав Михајловић Михиз,, Ириг, смер- Туристички техничар
- ЈОВОВИЋ РАСТКО, ученик четвртог разреда ССШ,,Борислав Михајловић Михиз,, Ириг, смер Туристички техничар
- ВЕИНОВИЋ МАРКО, ученик четвртог разреда ССШ,,Борислав Михајловић Михиз,, Ириг,смер Туристички техничар
IV. НАГРАЂУЈЕ СЕ НОВЧАНОМ НАГРАДОМ од 40.000,00 динара за постигнуте успехе на међународним такмичењима из математике
- СУБОТИЋ АНТОНИЈЕ –ученик VIII/1 разреда ОШ“ Доситеј Обрадовић“, наставник Драгослав Обрадовић
V. НАГРАЂУЈУ СЕ НОВЧАНИМ НАГРАДАМА од по 10.000,00 динара ученици за освојено једно од прва три места на републичком такмичењу и то :
- СУБОТИЋ АНТОНИЈЕ- ученик VIII/1 разреда ОШ,,Доситеј Обрадовић,, из Ирига за освојено 3. место на државном такмичењу из математике, наставник Драгослав Обрадовић
- ПАЈИЋ МИЛИЦА- ученик II разреда ОШ“Доситеј Обрадовић“ у Иригу, одељење Ривица за освојено 3.место на републичком такмичењу за литерарни рад стари занати, професор Гордана Фодог
- ИВКОВИЋ МАРИЈА- ученик VI/1 разреда ОШ,,Милица Стојадиновић Српкиња,, из Врдника за освојено 2. место на републичком првенсту у Врању у бацању кугле, у пратњи Жугић Горана
VI. НАГРАЂУЈУ СЕ књигама ученици за освојено једно од прва три места на окружном или покрајинском такмичењу и то :
- СУБОТИЋ АНТОНИЈЕ - ученик VIII/1 разреда ОШ,,Доситеј Обрадовић,, из Ирига за освојено 1. место на окружном такмичењу из математике, наставник Драгослав Обрадовић
- СУБОТИЋ АНТОНИЈЕ - ученик VIII/1 разреда ОШ,,Доситеј Обрадовић,, из Ирига за освојено 1. место на окружном такмичењу из физике, наставник Славица Мунџић
- КРСТИЋ БОЈАНА- ученик II разреда ОШ,,Доситеј Обрадовић,,подручна школа Ривица за освојено 1. место за сценски говор на окружној смотри луткарства, професор Гордана Фодог
- КРСТИЋ БОЈАНА- ученица II разреда ОШ,,Доситеј Обрадовић,,подручна школа Ривица за освојено 2. место за представу у целини на окружној смотри луткарства, професор Гордана Фодог
- ЈОВИЧИЋ ЉУБИЦА- ученица II разреда ОШ,,Доситеј Обрадовић,, из Ирига, подручна школа Ривица за освојено 2. место на окружној смотри луткарства, професор Гордана Фодог
- АНТОНИЈЕВИЋ СВЕТЛАНА- ученица IV разреда ОШ,,Доситеј Обрадовић,, из Ирига, подручна школа Ривица за освојено 2. место на окружној смотри луткарства, професор Гордана Фодог
- ЈОВИЧИЋ ВУКАШИН- ученик IV разреда ОШ,,Доситеј Обрадовић,, из Ирига, подручна школа Ривица за освојено 2. место на окружној смотри луткарства, професор Гордана Фодог
- ПРОДАНОВИЋ НИКОЛА- ученик IV разреда ОШ,,Доситеј Обрадовић,, из Ирига, подручна школа Ривица за освојено 2. место на окружној смотри луткарства, професор Гордана Фодог
- АЛЕКСИЋ ЧЕДА- ученик IV/1 разреда ОШ,,Доситеј Обрадовић,, из Ирига за освојено 2. место на окружном такмичењу из математике, учитељ Зденко Корошец
- АНТОНИЈЕВИЋ АЊА- ученица II разреда ОШ,,Доситеј Обрадовић,, из Ирига, подручна школа Ривица за освојено 1. место на покрајинском такмичењу из ритмичке гимнастике
- АНТОНИЈЕВИЋ СВЕТЛАНА- ученица II разреда ОШ,,Доситеј Обрадовић,, из Ирига, подручна школа Ривица за освојено 1.место на покрајинском такмичењу из ритмичке гимнастике
- МИЛОВАНОВИЋ МИЛИЦА- ученица I/2 разреда ОШ,,Доситеј Обрадовић,, из Ирига за освојено 1.место на покрајинском такмичењу из ритмичке гимнастике
- ВУКМИРОВИЋ МАРИЈА- ученица II/2 разреда ОШ,,Доситеј Обрадовић,, из Ирига за освојено 1. место на покрајинском такмичењу из ритмичке гимнастике
- САВИЋ ДРАГАНА- ученица VII/3 разреда ОШ,,Доситеј Обрадовић,, из Ирига за освојено 3. место на окружном такмичењу књижевна олимпијада, професор Ивана Читлучанин
- СУБОТИЋ ЛУКА- ученик VI/2 разреда ОШ,,Доситеј Обрадовић,, из Ирига за освојено 1. место на окружном такмичењу из историје, професор Марко Љубичић
- ЛУКИЋ УНА- ученица VIII/1 разреда ОШ,,Доситеј Обрадовић,, из Ирига за освојено III место на окружном такмичењу из историје, професор Марко Љубичић
- СЕКУЛИЋ ЈОВАНА- ученица V/1 разреда ОШ,,Доситеј Обрадовић,, из Ирига за освојено 2. место на окружном такмичењу „Мали Пјер- карикатура“, професор Сања Суба
- БАБИЋ ЛУКА- ученик V/1 разреда ОШ,,Доситеј Обрадовић,, из Ирига за освојено 2. место на окружном такмичењу „Мали Пјер - карикатура“, професор Сања Суба
- СЕКУЛИЋ ЈОВАНА- ученица V-1 разреда ОШ,,Доситеј Обрадовић,, из Ирига за освојено 3. место на окружном такмичењу из биологије, професор Весна Нинковић
- ЖИВОТИН МИРЈАНА- ученица VI/2 разреда ОШ,,Доситеј Обрадовић,, из Ирига за освојено 3. место на окружном такмичењу из биологије, професор Весна Нинковић
- ФОДОГ ЛУКА- ученик VI/2 разреда ОШ,,Доситеј Обрадовић,, из Ирига за освојено 3. место на окружном такмичењу из биологије, професор Весна Нинковић
- ИВКОВИЋ МАРИЈА- ученик VI/1 разреда ОШ,,Милица Стојадиновић Српкиња,, из Врдника за освојено 1. место на окружном такмичењу у бацању кугле,
- ИВКОВИЋ МАРИЈА-ученик VI/1 разреда ОШ,,Милица Стојадиновић Српкиња,, из Врдника за освојено 2. место на покрајинском такмичењу у бацању кугле,
- ДЕСПЕНИЋ ДРАГАНА-ученик VIII/1 разреда ОШ,,Милица Стојадиновић Српкиња,, из Врдника за освојено 2. место на окружном првенству у пливању, професор Младен Врховац,
- ВРХОВАЦ АНЂЕЛА- ученик VI/2 разреда ОШ,,Милица Стојадиновић Српкиња,, из Врдника за освојено 3. место на окружном првенству у пливању, професор Младен Врховац,
- МАРКОВИЋ ДРАГАНА- ученик IV/1 разреда ОШ,,Милица Стојадиновић Српкиња,, из Врдника за освојено 3. место на окружном првенству у скоку у даљ, учитељица Сузана Луковњак,
- СТАНКОВИЋ СТЕФАН НЕМАЊА- ученик VI/1 разреда ОШ,,Милица Стојадиновић Српкиња,, из Врдника за освојено 2. место на окружном такмичењу из физике, наставник Зоран Праштало,
- МАРКОВИЋ ЖУЛИ-ОДРЕ- ученик VI/2 разреда ОШ,,Милица Стојадиновић Српкиња,, из Врдника за освојено 3. место на окружном такмичењу из биологије, наставник Сања Медић,
- СТОЈИЋ АНАСТАСИЈА- ученик VI/2 разреда ОШ,,Милица Стојадиновић Српкиња,, из Врдника за освојено 3. место на окружном такмичењу из биологије, наставник Сања Медић,
- ОГЊАНОВИЋ АНА-НАТАЛИ- ученик VIII/1 разреда ОШ,,Милица Стојадиновић Српкиња,, из Врдника за освојено 3. место на окружном такмичењу Књижевна олимпијада, наставник Марија Кнежевић,
- РАМАДАНИ ТАРИК- ученик V/1 разреда ОШ,,М.Стојадиновић Српкиња,,из Врдника за освојено 3. место на математичком такмичењу,,Мислиша-2016., наставник Александра Олчан Петковић
- ЈАНКУЛОВИЋ ТЕОДОРА- ученик III/1 разреда ОШ,,М.Стојадиновић Српкиња,,из Врдника похвала на математичком такмичењу,,Мислиша-2016,, учитељица Бојана Гушић
VII .НАГРАЂУЈУ СЕ књигама ученици основне музичке школе,,Теодор Тоша Андрејевић,,Рума, одељење у Иригу, за постигнуте резултате на домаћим и међународним такмичењима и то:
- ЛАНА МАРИЋ,2.разред клавира,класа:Маја Жмукић
- 8.Клавирско такмичење,,Славенски,,Београд-2.награда
- Такмичење „Млади виртуоз“2016.Београд-3.награда
- ИВА БАБИЋ, 2.разред клавира,класа:Маја Жмукић
- 8.Клавирско такмичење,,Славенски,,Београд-1.награда
- Такмичење „Млади виртуоз“2016.Београд-1.награда
- ИРИНА СУБОТИЋ,6.разред флауте,класа:Тања Минов
- 2.Такмичење флаутиста,,Славенски,,Београд-1.награда
- 18.Сусрет флаутиста,,Тахир Куленовић,,Ваљево-1.награда
- Екипни фестивал солфеђа,,Славенски,,Нови Сад-2.награда
- Такмичење за флауту „Антон Еберст“, Нови Сад-учешће
- МАША САБОВЉЕВИЋ-1.разред хармонике,класа:Драган Лукић
- 8.Такмичење ученика хармонике Панчево -1.награда
- 13.Мајски сусрети хармоникаша Лазаревац-1.награда
- ДЕЈАН ТОМАШЕВИЋ-4.разред хармонике,класа Драган Лукић
- 21.Интернационална манифестација ,,Дани хармонике,,Смедерево-2.награда
- 13.Мајски сусрети хармоникаша Лазаревац-1.награда
Награде ће бити додељене на свечаном пријему 07.јула 2016.године у 12,00 часова у свечаној сали Скупштине Општине Ириг.
ПРЕДСЕДНИК
Стеван Казимировић с.р